ŞİRKET PROFİLİ

Gülşah Üretim Pazarlama Ticaret 1979 yılında kuruldu.
İlk yıllarında Gülşah markası adı altında Gülsuyu ve Aseton üretimi ile Kozmetik sektöründe bilinir bir marka haline geldi. 
Gülşah Kozmetik, üretim portföyünü dönemin sıklıkta kullanılan ürünleri de ekleyerek Gülşah Vazelin ve Gülşah Bademyağı ile üretimlerine devam etti. 
1999 yılında Kozmetik sektöründe yatırımları yanı sıra temizlik ürünlerinde ürün portföyüne ekleyerek Pozzy markası adı altında Islak Havlu Mendil üretimlerine müşteri talep ve istekleri doğrultusunda başladı.
2004 yılın da Hadımköy bölgesinde toprak yatırımının devamı olan Onbirbin metrekare kapalı alana sahip fabrika binası inşaatına başladı.
2008 yılın da Kişisel bakım ürünlerini de üretim portföyüne genişleten Gülşah Kozmetik firması saç şampuanı, saç jölesi, sıvı sabun,duş jeli üretimi ile Pozz ymarkası adıyla iç ve dış piyasa da satışa sunmuştur.
2011 Yılında Secret Emotions markası adı altın da Vücut spreyi ve Losyonu üretimleriyle müşterilerin beğenisi kazanan Gülşah Kozmetik Duzzit markası adıyla üretime başladığı Cam temizleyici ürünü ile kalitesini ve farkını ortaya koydu.
Gülşah Kozmetik, fason üretim de ulusal zincirler ve şirketlerle kurumsal anlaşması bulunan ve Türkiye genelinde bir çok bayilikleri bulunmaktadır. Dış piyasa da ise Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinde bir çok satış noktası bulunmaktadır. 

Vizyon

Kozmetik sektörün de kalite ve İnsan sağlığını önemseyerek müşterinin tercih ettiği marka olmaktır.

Misyon

Kuruluş amacı İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Gülşah Kozmetik, günümüzün tercih edilen markası olmayı gelecek yıllarda da hedeflemektedir.
Üstün kaliteli ürün ve yenilikçi formülasyon kullanarak konusun da uzman ekibiyle İnsan sağlığını ve müşteri memnuniyetini önemseyerek kaliteli hizmet vermeyi gelecek yıllara da taşımaya devam etmektedir. 

Değerler

İş sağlığı ve çevre güvenliği,
Dürüst, titiz ve sistemli çalışma politikası,
Müşteri ve beğeni ve takdiri,
Sürekli gelişme odaklı,
Tercih edilen marka olma.
© Copyright 2005 GÜLŞAH - Designed by KWEBTASARIM